Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem higítva használtam a...

Ha nem higítva használtam a hidrogén-peroxidot belsőleg lehet bajom?

Figyelt kérdés
Véletlenül 3%-os hidrogén-peroxidot cseppentettem az orromba orrcsepp helyett :/ Hasonló üvegben vannak és összekevertem. Nagyon csípett, de hamar elmúlt. Lehet belőle bajom? Ez 3-4 napja lehetett. Azóta nagyon sok takony jött ki az orromból, de nem lettem rosszul.
2017. márc. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3%-os az hígított. 3g hidrogén peroxid és 97g víz. Az orrba cseppentés az nem belsőleges használat. A belsőleges használat, ha megissza valaki. A fent leírtaktól valószínű semmi bej nem lesz. Ha viszont a kérdés tényleg az, hogy "Ha nem higítva használtam a hidrogén-peroxidot belsőleg lehet bajom?" Igen, súlyos bajok lehetnek belőle, akár halál is.
2017. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belsőleg is lehet használni, de 3%os ból max pár cseppet sok vízzel higítva. A szervezet is állít elő.
2017. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!