Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Komolyan szinte...

Mi lehet ez? Komolyan szinte csak ilyet kerdezek de mi a franc ez? Wodo baba?

Figyelt kérdés

Segitsetek. Apa azt mondta elvihet vérvételre vagy vizsgálatra. Pszichés cuccaim vannak asszem. Ha valaki hány én is hányingert érzek ha valaki büdöset erez én is. Ha rosszul vagyok elkezdek félni mi bajom van es elkezdek remegni sírni. Ilyenek. Szerintem mégis kérem a vizsgálatot és majd megnyugszom ha látom hogy semmi bajom. Csak attol félek mivan ha tényleg bajom van. Nem biztos hogy látni szeretnem. De lehet hogy fontos. Nem tudomm.. aaaaj.. félek a vérvételtől is. Mert utana szédülhetek stb. Mert elég vékonyka vagyok. 162 cm es 38 kiló körül. Hát de az legyen a legkisebb bajom. Valaki tudna valami bátorítót?

Apa azzal próbált vidítani de lehet hogy nem ez volt a célja hogy valaki wodo babázik velem es le tudom győzni. 13 éves lany vagyok. Mellem se akar nőni. 2 éve elkezde azóta szinte semmi. De vérvételre már ígyis úgyis megyek. De nm biztos hogy apával. Bár remélem. Előre is köszönök minden választ vagy bátorítast



2017. márc. 23. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz, ártani nem fog.
2017. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam menni.már 5 ötik alkalomnal jarok de azert köszi
2017. márc. 23. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
És kicsit bővebben milyen pszichés cuccaid vannak? A pszichológus mit mond? Pszichiáternél még sosem voltál?
2017. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hanyasnak van egy nem jo szaga es amugy is undi,ezert a legtobb embert,ha ilyet lat szinten alkapja a hanyinger.Ha budoset erzel mikor masok is,az ezert van,mert budos van.Es az emberek nagy resze szinten megijed,ha rosszul van es nem tudja,h mi baja.Egy gyerek szamara ez meg ilyesztobb lehet,de az is lehet,h panikbeteg vagy.Vervetel elott szolj,h utana szoktal szedulni.Nem igazan ertem,h mitol felsz,h milyen bajod lehet.De,ha ugy gondolod,h valami psziches az a vervetelbol nem fog kiderulni.
2017. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, csak csak marha naiv és szétszórt vagy. Ez már az "írásodból" is látszik.
2017. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!