Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyári vagy az irodai munka...

A gyári vagy az irodai munka az egészségtelenebb?

Figyelt kérdés

* a gyári munka két műszakos, tehát nincs éjszakázás

+ az illetőnek kell 1-2 órát más okból kifolyólag is a gép előtt eltöltenie, amolyan fizetéskiegészítés miatt, valamint távollátó is



2017. márc. 23. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az főleg attól függ, milyen gyár és milyen iroda. Ha egy szál gatyában vasvillával azbesztet kell lapátolni, akkor az egészségtelenebb mint az irodai munka. Viszont egy durván stresszes irodai munka rosszabb, mint egy veszélyes anyagoktól, zajtól, vibrációtól mentes gyári munka.
2017. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Környezettől függ. Nekem a gyári munkától több, mint 10 év alatt nem volt nem volt semmi bajom.

Utána kerültem fel, az irodában az ülőmunka két év alatt kicsinálta a gerincemet.

2021. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gyári munkás vagyok, csak reggel dolgoztam, 8 órában mégis ínhüvelygyulladásom lett, ami miatt se dolgozni, se vezetni, se a gépnél egeret használni nem tudtam, meg még egyéb apróságok. Szerintem ha a gép mellett nyomogatom az egeret ugyanúgy begyulladt volna, szóval szerintem egyik munka se jó ami monoton, de nyilván ezt nem én fogom megváltoztatni, vagy valami. Ha kevésbé vagy szociális, nyitott személyiség akkor inkább a gyár, ha szeretsz cseverészni akkor neked való az iroda.
2021. máj. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Az állás sokkal egészségesebb az ülésnél. Ha innen nézzük, a mérleg nyelve a gyári munka elé billen. Más részről viszont a gyárakban sokkal gyakoribb az extrém terhelés.
2021. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!