Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetek ennyire pattanásos?

Mitől lehetek ennyire pattanásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok és egyik pillanatról a másikra rengeteg pattanás jött ki a homlokomon,államon,orcámon,halántékomon!

Fogalmam sincs mitől, rég elmúlt már az a korszak amikor sok pattanásom volt. Néha 1-2 van de nem ennyi.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Fogalmam sincs mit csináljak..



2017. márc. 25. 08:46
 1/8 papagenou ***** válasza:
nem történt változás az étrendedben?
2017. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem! Mivel suliba járok ezért leginkább szendvicseket eszek vagy olyanokat amik gyorsan elkészíthetőek, de ez eddig is így volt.
2017. márc. 25. 08:54
 3/8 papagenou ***** válasza:
s egyéb? valami új smink, arckrém stb stb? stresszes vagy, szakítottál barátoddal stb..? a lelkiállapot is kiütközhet. ha egyiksem, akkor lehet érdemes lenne elmenned orvoshoz, szerintem vagy valami kis hormonális változás, vagy allergia. de én nem vagyok orvos, így csak tippelni tudok :)
2017. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Smink, krém barát kilőve :/

Stressz az van rendesen olyan szinten, hogy gyomorgörcsöm is van már :/

Lehet elmegyek egy allergia tesztre, mert ez már nagyon durva :(

Köszönöm szépen a válaszod! :)

2017. márc. 25. 09:24
 5/8 papagenou ***** válasza:
igazán nincs mit. sok szerencsét s legyen szép napod :)
2017. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hormonális probléma is lehet. Ha a bőrgyógyásznak nincs ötlete, akkor endokrinológus.
2017. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 évesen még bőven változol, lehet attól is. Én 28 éves férfi vagyok, tini koromban egy darab sem volt, most meg gyakran van. Ha aggódsz, nézesd meg, de semmiképp se kend be hülyeségekkel.
2017. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalam 17-18 eves koromban jott ki legjobban a pubertas... pattanasosodas, a hatam tele van mireszerekkel, nottem nagyon sokat, a mellem, fenekem, csipom is rengeteget valtozott... eszmeletlen hirtelen. Elotte csak igy immel-ammal kamaszodtam, aztan ket honap alatt a gyenge B-s mellembol C/D lett.
2017. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!