Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fogyhattam le hirtelen?

Mitől fogyhattam le hirtelen?

Figyelt kérdés

Gondoltam mar a sok stressz,idegeskedesekre..szeretnem visszanyerni a regi alakom de nem igen megy..pedig en eleg sokst eszek.

Mar arra is gondoltam hogy valani betegsegem lehet,vagy csak mar tul para vagyok..nyartol fogytam le nagyon mikor anyum orvostol orvosig jart korhazak stb.. mamam is bekerult a korhazba anyum is egyszerre epp...sajnalatos modon anyum meg is halt januarban..sok stressztol lelehet fogyni?


2017. márc. 27. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb fogyókúra a sok stressz és a lelki eredetű bajok (egyben a legegészségtelenebb is)-

Részvétem édesanyád miatt! Ha kissé rendeződik az életed és nem lesz annyira friss a gyász, visszajönnek a kilók.

2017. márc. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Es hat remelem hogy igy lesz :)

2017. márc. 27. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!