Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, mint ha nem...

Miért érzem azt, mint ha nem kapnék levegőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Körülbelül 3-4 napja kezdődőtt ez a probléma.

Sajnos ezt kicsit nehéz kifejteni,de olyan,hogy ha veszem a levegőt,olyan mint ha visszatartanám vagy nem is tudom,hogy fogalmazzam meg... ezt sajnos nehéz így elmondani. Ha jól olvastam a neten légszomjnak hívják. Pánik meg szorongás nem hinném,hogy lenne. Ugyan úgy élem a mindennapjaimat mint az eset előtt. Anyám azt mondta lehet ettől az időtől van,de nem tudom. De arra emlékszem,hogy 2-3 éve volt ilyenem csak az nyáron volt nagy melegben és akkor ez eltartott 1 hétig körülbelül. Még nem fordultam orvos egyébként. Azt hozzáteszem,hogy asztmás nem vagyok,illetve nem is volt soha a tüdőmmel semmi gond. Aki tud valami értelmes választ,hogy miért van ez,akkor megköszönném!



2017. márc. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az asztma nem a tüdővel, hanem a légutakkal kapcsolatos.
2017. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán az alvással lehet problémád. A szervezet nem töltődik fel rendesen oxigénnel ezért a tüdőt sem tudja kitakarítani rendesen. Mély levegő lassan, nagyon lassan kieresztve segíthet
2017. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A komolyabb probléma, hogy a szorongatott bélgázok felszívódva, lerontja a vér oxigénfelvevő képességét, ezért válik a szervezet oxigénhiányossá. De ez csak akkor érződik, ha az agy kicsit jobban van terhelve. Ennek megértéséhez többet kellene mondanom, de ez az üzenő erre nem alkalmas
2017. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,h ugyanaz van velem is mint veled,de en evesnel szoktam azt tapasztalni,h nem kapok levegot.Nem erzem,h be lenne dugulva az orrom,de mikor elkezdek enni hirtelen azt erzem,h nincs levegom es ket falat kozott kapkodok levego utan.Valoszinu,h az allergiam miatt van.Lehet neked is az van,ha most meg elotte nyaron volt ilyen gondod.
2017. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!