Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyira szégyellem magam!...

Annyira szégyellem magam! Megy a hasam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez természetes dolog de én alapból eléggé szégyellem mások előtt ezeket a wc ügyeket. Fél 9-9 óra körül értünk haza a barátommal és töltött káposztát vacsoráztunk tejföllel. Nagyon éhes voltam mert egész nap csak egy szendvicset ettem, így megettem 4 káposztát. Nem szokott bajom lenni tőle, de most lett. Lefeküdtem aludni fél 10 körül, majd 10-kor arra ébredtem, hogy nagyon mennem kell de mikor kimentem a szobából észrevettem, hogy a barátom anyukája nem alszik. A nappaliban szokott aludni, így szó szerint mindent ki lehet hallani a fürdőből. Nagyon nehezen de visszatartottam kb negyed óráig, amikor már tényleg kimentem, hogy lesz ami lesz. Akkor már feküdt (remélem aludt is) és kijött csendben aminek jönnie kellett. Azt hittem vége, bejöttem. Alig telt el 5-10 perc, rohannom kellett megint de már tök híg volt és az mindig hanggal jön. Lassan akartam, hogy hátha úgy nem jön hang de még így is jött. Azt hittem elsüllyedek :D most gyorsan vettem be egy Imodium kapszulát (sajnos csak 1db van nálam) és ezzel a kérdéssel is próbálom elterelni a figyelmemet, hogy hasson a gyógyszer. Nem akarok még egyszer kimenni mert így is annyira gáznak érzem magam, pedig nem tehetek róla. Nem fog megszólni emiatt meg amúgy is viccesre veszi az ilyet, a barátom még direkt szokott előttünk pukizni (nem zavar minket, kinevetjük) de nőként teljesen más érzés, legalábbis nekem.

Ne haragudjatok, muszáj volt leírnom :D

Szerintetek nagyon gáz?


2017. ápr. 1. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, nem lesz semmi probléma.
2017. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz,lehet meg sem hallotta,de ha hallotta is,hamar elfelejti :D gondolom tudja,hogy mit ettetek,nincs ezzel baj. A imodium hatni fog, addig meg foglald el magad,aztán aludj :D
2017. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy is viccesre veszi az ilyet"


Akkor nem értem, mi a probléma. Reggel elmeséled, hogy jártál, majd közösen kitaláljátok, hogy akkor mit főzzetek, ami segít ilyenkor.

2017. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult. Elég rossz volt, de lefosni a bokám rosszabb lett volna. Senki nem szólt, szóba se jött. Nyugi, inkább arra figyelj, hogy igyál sok vizet most.
2017. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívem! Én egyszer befostam egy Tesco hipermarket parkolójában.

Nyugi. Nem gáz.

2017. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A székletürítés és a bélgázok távozása néha hanghatással jár. Néha elég intenzív hanghatással. De ez mindenkinél így van, és senkinek sem ibolya illatú. Semmi szégyellnivaló nincs benne!

Nincs olyan illemszabály, hogy a székletürítésnek hangtalanul kell megtörténnie.

Elleneben aki ezt szóvá teszi a másiknak, na az neveletlen! (Ha csak nem vagytok olyan bensőségesen jó viszonyban, hogy még a fingorászáson is együtt heherésztek...)

2017. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!