Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haza repüljek minél előbb?

Haza repüljek minél előbb?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Tavaly volt egy szívkatéterezésem ritmuszavar miatt. A problémám, hogy külföldön tartózkodom, és egyik nap annyira rosszul lettem, hogy mentőt kellett hívni. Azt mondták, hogy koszorúér betegség. Gyógyszert nem írtak fel, csak pár órát kórházban tartottak, most is nagyon gyenge vagyok. Terv szerint csak december végén mennék haza. (itt kint dolgozom)Ebben a helyzetben ti haza mennétek gyorsan alapos kivizsgálásra? Nem tudom mit tegyek... itt az orvosi ellátás nagyon drága, otthon van az orvosom.
2008. okt. 13. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen hazajönnék. Ne viccelj, ez nem egyszerű takonykór, azt se tudod mi bajod van. Lehet, hogy ártalmatlan, de lehet, hogy kezelni kell. Szerintem az életed drágább mint a repülőjegy. Gyere haza gyorsan.
2008. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadónak igaza van. Gyere haza feltétlenül és vizsgáltasd ki magadat! Jobbulást kívánok! :)
2008. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már itthon is vagy?:D

viccet félretéve mindenképpen gyere haza szerintem.Mindenképpen megér 1 kivizsgálást

2008. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!