Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős kérdés! Mi legyen?

Sürgős kérdés! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a kategória de itt sokan vagytok. Szóval az a peoblémám hogy nagyon görcsöl a hasam azon a részen ahol a vakbél van + ilyen kis szúró fájdalmakat is érzek. Nagyon meg vagyok ilyedve hogy esetleg begyulladt mert ha perforál az úgy tudom halálos is lehet de nem merek szólni senkinek mert jelenleg nincs biztosításom és a családomnak nincs annyi pénze hogy csak úgy előrántsanak a műtétre. Reggel óta érzem a görcsöket meg a fájdalmat de egyre erősebb most mit tegyek? Kérlek segitsetek nagyon félek! :(

2017. ápr. 4. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, ha elmondod, milyen segítséget vársz tőlem.
2017. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy mit csináljak?!
2017. ápr. 4. 11:58
 3/8 papagenou ***** válasza:
mióta fáj? nekem is volt hasonló, de nem kell a legrosszabbra gondolni, lehet tucatnyi más oka is. ha nagyon aggódj, menj el orvoshoz, az még nem kerül semmibe - feltéve h a TAJ azért intézve van.
2017. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Sürgősségi esetben akkor is segítenek ha nincs TB fizetve. Annyi, hogy háziorvoshoz nem járhatsz.
2017. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is tudod a választ. Pár órát, napot még várhatsz, hátha elmúlik. Ha nem, mindenképp orvoshoz kell menned. Ha túl sokat vársz, lehet, hogy súlyos következményei lesznek, ennek a kockázatát neked kell vállalni.

Ha azt várod, hogy leírjam, hogyan tudod otthon megoperálni a vakbeledet, abban nem tudok segíteni.


Ha nincs biztosításod, akkor is ellátnak, nem kell előre fizetni, de a NAV utólag behajtja.

2017. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
A vakbel mindig a masik oldalon faj.Szoval valami mas bajod van.
2017. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindig a másik oldalon fáj, legtöbbszor a jobb oldalon, alul.

El kellene menned egy hasi ultrahangra, keress egy olcsóbb, fizetőst, vagy elmész orvoshoz,. de akkor a NAV felé OEP köteles jelenteni, hogy nem vagy biztosított és visszamenőlegesen is behajtják rajtatok az elmaradt havi járulékot.

2017. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beszarni, az ilyen fájdalmaknak általában másnapra se hírük, se hamvuk. 10-15 évente velem is elő szokott fordulni, minden komolyabb következmény nélkül.
2017. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!