Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik a szívmmel?

Mi történik a szívmmel?

Figyelt kérdés
Ülök órán és hirtelen nagyot dobban többször is a szívem olyankor a torkom is nyom és nagyon megijedek. Olyan mintha leállna a szivem. Aztán van olyan hogy lassan ver és olyan érzésem van mintha mindenem lezsibbadna és elájulnék.. Pedig 4 honapja megvizsgálták a szivemet mindenhogyan (ultrahang,holter,ekg) és nem talaltak semmit. Mi ez az érzés. Pánikbeteg is vagyok màr több hónapja. Azis okozhatja???

2017. ápr. 5. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez velem is volt ,és ez normális , ez mindenkinél van csak van aki észreveszi van aki nem, én is jártam orvoshoz ezzel, és ez semmi komoly, nem fog leállni a szived , ez normális, a sziv is egy izom és az amit mondasz hogy olyan mintha leállna a szived, az csak az ilyedségtől van, hidd el nekem is volt és énis nagyon megilyedtem, és most hogy teljesen megnyugodtam azóta nem is vettem észre ilyent. Ö szerintem kiválthatja stressz de semmi komoly
2017. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valami gyakori még nem feltétlen normális. Mondjuk sokat tenni ellene nem tudsz. Azért üt nagyot, mert előtte egyet kihagy, vagy az előtte lévő korábban üt.
2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!