Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy olyan papírt a...

Ma kaptam egy olyan papírt a nőgyógyászattól, hogy a rákszűrés eredménye elkészült, további megbeszélés illetően április honapban jelenjek meg. Esetleg valami biztatót mondani?

Figyelt kérdés
Be vagyok parázva
2017. ápr. 5. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az eredményért személyesen kell elmenni.

Ha nagy gond lenne, valószínűleg azt írták volna, hogy sürgősen keresd fel őket.

2017. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Énis egyből erre gondoltam, hogy ha nagy baj lenne, akkor nem azt írták volna, hogy április hónapban jelenjek meg, hanem feltétlenül jelenjek meg a szakrendelésen. De akkor is ott van a para bennem:(
2017. ápr. 5. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogosan. Negatív eredmény miatt nem szokták értesíteni a beteget. Valami biztosan van az eredményben,de ez nem feltétlenül a legrosszabb. Minden képpen menj vissza!
2017. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, holnap megyek vissza, és majd kiderül. Nagyon bízom benne, hogy nincs nagy baj!
2017. ápr. 5. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem én is! Majd írd meg,hogy mit találtak!
2017. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben!
2017. ápr. 5. 20:19
 7/8 anonim válasza:
Na?
2019. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bevittem a papírt, gyulladásvolt. Írtak hüvelykúpot.
2019. ápr. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!