Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell bevenni a Meditons...

Hogyan kell bevenni a Meditonsin homeopátiás cseppeket?

Figyelt kérdés
Mármint vízbe kell cseppenteni és meginni,vagy a nyelvemre és lenyelni, vagy hogy? :D Most először alkalmazom ezt a cseppet, nem magamtól, a doki írta fel. Tudom, hülye egy kérdés, de gondoltam megkérdezem.

#meditonsin
2017. ápr. 6. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert pont ugyanúgy hat: sehogy.
2017. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? Ezért dobtam ki az utolsó pénzem?

A doki írta fel... azért várok pár napot, talán hat valamit.

2017. ápr. 6. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:

A homeopátiánál be kell tartani néhány szabályt.


• ne fogjuk meg a szereket a kezünkkel, különösen nedves, zsíros kézzel.

• ne tegyük ki elektromos hullámok hatásának, ill. elektroszmognak (mobil, számítógép, mikrohullámú sütő, TV, stb.)

• a fémekkel való érintkezés is elkerülendő, így egy-egy vizes oldatot mindig műanyag, kerámia, ill. üveg eszközökben tartsuk, keverjük

• erős nap, sugárzó hő, alacsony hőmérséklet- szélsőségek nem tesznek jót a szereknek.

• erősen illó anyagok / pl. mentol, rágógumi, bedörzsölő szerek, illatosítók, füstölők) befolyásolhatják a szerek hatását.


Egyéb külső gátló tényezőknek számítanak a betegek általános szokásai között a sok kávé fogyasztása, erősen illó krémek, parfümök, mentolos fogkrém és aromaterápiás eszközök használata.

[link]

2017. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és nem egyből lenyeljük, hanem a nyelvünk alatt tartjuk néhány percig
2017. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. ápr. 6. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, komoly.

A homeopatia egy humbug.

2017. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csoda, akkor én egy különleges ember vagyok, mert nekem használ...
2017. ápr. 7. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7

Kedves kérdező, ezt úgy hívják, hogy placebó hatás. A homeopátia tulajdonképp a tudattalan öngyógyítás egy formája. Sajnos elég sok pénzembe került, mire rájöttem erre. Azok a dolgok amiket a homeopátiás szerekről állítanak (pl. a víz "megjegyzi" a molekula képét) tudománytalanok és nevetségesek (egy kacsa májából az egész világnak elegendő homeopátiás szer nyerhető ki). Ilyen a mesébe sincs. Bárki utána nézhet ezeknek a dolgoknak.


Az ember a saját erejével gyógyítja meg magát. Ez viszont már tudományosan bizonyított tény.


[link]


[link]


Én csak annyit mondok, hogy a világon nincs nagyobb üzlet annál, mint a "semmit" eladni jópénzért. 0%-os befektetés, 100%-os profit. Erről szól a homeopátia dióhéjban.

2017. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!