Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában van, hogy éjszakéka...

Mostanában van, hogy éjszakékat virrasztok át, mivel egyszerűen képtelen vagyok leállítani az agyamat. Mit tegyek? 17/l

Figyelt kérdés

Igazából nem hiszem, hogy a stressz áll a dolog hátterében. Persze bizonyára nem mozdítja pozitív irányba, de nem ezt tartom a fő okozónak. Egyszerűen, ha vízszintesbe kerülök, és nincs mivel lekötnöm magam, "elszabadul az agyam". Mintha leoldotta volna magáról addigi szoros béklyóit és így szabadon csapong végig az univerzumon XD Képtelen vagyok leállítani, hiába kísérletezek a "népi gyógymódokkal", pl. a birkák számolgatásával, általában egy 700-800 fős "ipari nyáj" leltározása után hagyom a francba a dolgot. :P

Mihez kezdjek?



2017. ápr. 8. 20:19
 1/1 anonim válasza:

Nekem most karácsonykor volt ilyenem amúgy sem vagyok jó alvó de akkor hajnali 5-6 igen felvoltam ès egyre csak azon volt az agyam hogy mièrt nem bírtam elaludni...

Ezt követően elkezdtem egy könyvet olvasni kajacsatornát nèzni a tèvèn stb

Próbáld meg nekem utánna mèg 5-6szor volt ilyenem azóta úgy el bírok aludni mint a bunda!!!

2017. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!