Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Betegség bujkál...

Ez mi lehet? Betegség bujkál bennem vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ez a 2. nap hogy hanyingerem van reggel ami egy fel ora alatt el is mulik...

Tegnap ugye szinten reggel erre ébredtem amihez enyhe gyomorfajas is tarsult majd meg delutan este fele is egy negyed oraig nagyon hanyingerem volt. Ugye ez nem terhesseg jele? A ciklusom 19.napjan vagyok 16/L



2017. ápr. 10. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltél, akkor lehetsz terhes, ha pár nap múlva sem múlik el a hányingered, akkor csinálj terhességi tesztet.
2017. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ugy szexeltem a barátommal h óvszer nelkul kezdtük de Aztan felvett
2017. ápr. 10. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem késett a menstruációd, valószínűleg olyan korai szakaszban vagy, hogy semmiképpen sem érezhetnéd a terhességnek ezeket a tüneteit. Illetve lehet, hogy idősebb a terhességed, de még vérzel mellé (van, akivel ez előfordul, főleg az első trimeszterben). Annyi biztos, hogy a tutit egy terhességi teszt tudja megmondani, ha terhesség-tüneteid vannak, a hormonszinted is elég magas ahhoz, hogy egy teszt kimutassa.

Én nem valószínűsítem, hogy terhes vagy, mindenesetre figyeljetek oda jobban.

2017. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak Koszonom szepen!!!

Hat csinalok egy tesztet mindenképp de en sem gondolnám hogy terhes lennek csak megijedtem.. :(

2017. ápr. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!