Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki?

Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a tupikus vékony lány, de túlsúlyos sem, azonban az egyetemi éveim alatt elhanyagoltam a mozgást, rendszertelenül kezdtem el enni és jó 20 kg-t felszedtem. A kérdésem az lenne, hogy meg elégeltem, hogy már nem vagyok olyan fitt és szeretnék visszatérni a sportos élethez. Az étkezésemre oda is figyelek 2-3 hónapja, de a mozgást is szeretném elkezdeni. A kérdés igazából az, hogy a 0-ról súly töblettel, hogy tudom magam újra felhozni egy sportos szintre ? Valamint ezt hogy tegyem úgy, hogy az ízületeimet se terheljem meg?
2017. ápr. 10. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először menj többet sétálni- iktass bele a sétáidba pár perc kocogást. Minden nap növeld a kocogások idejét, amennyi jól esik, és amennyit bírsz.

Tarts szünetet is, pl 10 perc kocogás között, 5 perc után sétálj 2-3 percet, majd tovább.

2017. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ami mindenkinél bejön: ha eddig még nem tetted volna meg, hagyj fel vagy csökkentsd minimálisra a cukorfogyasztásodat!

A séta és a kocogás majd váltás futásra szintén jó tipp.

Tekints a házimunkákra is úgy, mint mozgási lehetőségre.

Persze a legjobb ha eljársz kondiba, ha odafigyelsz a táplálkozásokra(nem csak a kaják, a cukros üdítők, cukros kávé és hízlal) és mellette heti minimum 3 napot kondiba jársz akkor nincs az az isten, hogy ne fogyj és ne válj sportossá viszonylag rövid időn belül.

2017. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!