Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülem viszket, folyik és...

A fülem viszket, folyik és bedugul olykor-olykor, részletesebben lentebb. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta olyan a fülem, ha strandon víz ment bele, vagy akár itthon, akkor bedugult, gyorsan zsírosodott mindig is (de ez természetes valamilyen szinten), viszont tavaly augusztusban volt egy időszak amikor nagyon szédültem, és mikor fül-orr-gégészetre (is) beutaltak, kimosták a fülem, utána fokozatosan jobb lett, majd elmult a szédülés, illetve jobban is hallottam sokkal. Utána elkezdtem használni az Audi Sprayt, hogy ne zsírosodjon vissza annyira (utólag megbántam és soha többet!). Aztán 1-2 hét múlva elkezdett folyni a fülem, kb mintha víz folyt volna, és furcsa szaga volt, nem fülzsír szag. Abbahagytam a sprayt, majd pár hét alatt elmúlt a folyás, viszont a télen elkezdett nagyon viszketni, és elkezdtem nyomkodni, dörzsölni hogy enyhítsem. 2 hete voltam orvosnál, kimosta, de ugyanúgy viszketett és pár nap múlva már vissza is dugult pedig azt mondta hogy teljesen tiszta. Majd újra elkezdett folyni belőle, viszont ennek már valamivel sárgább szine van és a szaga is hasonló. Hol bedugul, hol kidugul, ha kicsit megnyomkodom a fülcimpám, akkor egyből folyik belőle 1 kevés. Ha nyomkodom/enyhítem a viszketést akkor nagyon hangos csattogással jár. Fájni egyáltalán nem fáj. Mi lehet a probléma? Az orvos miért nem látott semmit, ha a mosás után szitne azonnal bedugult?!

2017. ápr. 11. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális ez az állapot. Ha a jelenlegi orvosod nem foglalkozik vele kellő módon, akkor keress fel egy másik szakembert is. Semmiképp ne hanyagold el a dolgot, járj a végére, hogy mi lehet a gond.
2017. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fülviszketést (légúti) allergia is okozhat, legalábbis nálam ez volt nagyon hosszú ideig. Étrendváltoztatással megoldódott.
2017. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!