Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap ettem tejfölt és...

Tegnap ettem tejfölt és tegnapig volt jó nem éreztem hogy rossz lenne az íze ezért ettem belőle és utána egy kis idővel elkezdett fájni a hasam de nem fájt folyamatosan csak időközönként?

Figyelt kérdés
Tegnap a szekletem híg volt ma egy picit sűrűbb a hasmenés elmúlik magától?Meg az normális hogyha most (valószínűleg a hasmenéstől) több pihenésre vágyok?

2017. ápr. 13. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális és majd elmúlik ha kiürül belőled rendesen.
2017. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat
2017. ápr. 13. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A "lejárat" NEM AZT JELENTI, hoyg addig ehetö, utána meg romlott, hanem addig garantálja a gyártó az OPTIMÁLIS MINÖSÉGET. De ez után még akár hetekig is ehetö mindenféle egészségkárosodás nélkül, és a hasmenésed sem ettöl volt, hanem vagy valami mástól, vagy egyszerüen csak azért, mert beképzelted, hogy "rossz"
2017. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tejfőlt fel szoktam használni még , egy hónap lejárta után is. Semmi problémánk nem volt tőle.
2017. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor az normális ha több pihenésre vágyok ugye?
2017. ápr. 13. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Az időjárás változásától is lehet az aluszékonyság, fáradékonyság ! Nálam is ez a helyzet !
2017. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van
2017. ápr. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!