Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízókura? Hogyan?

Hízókura? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Itt a nyár, ès jön a tavasz. Èn meg megint bevagyok sz*rva. 170cm magas vagyok ès 47kg, ès mèg rá tesz a fizikai munkahely is , ergo úgy nèzek ki mint egy fogpiszkáló izmosan😂. Jahh lány vagyok...

A lènyeg rá gogliztam hogyan tudnèk hízni, olyan oldalakat , fórumokat olvastam, amit nap mint nap csinálok. Naponta sportolok(ezalatt èrtem a futást kutyikka, ès az otthoni aerobikot, nèha ha szèt csattan az agyam a sok gyökèrtől akkor jógázok is, (ez jót tesz komoly)). Napi 5x eszek reggelre álltalában tojás, pirítos, gyümölcs, zöldsèg ez a tízóraira is vonatkozik. Ebèd az főt kaja, akkor elengedem magam egy kis zsíros "fajin" ètel. Uzsonnára gyümi, csoki, keksz, magvak...stb. Vacsi is valami jó zsíros 6után kifejezetten!!! Èsssssss nem hízok!!!!! Semmit egy dekát sem. Eddig nyáron mindig hosszú gatyában voltam, sose vettem fel rövidet, a szoknyák ès a rövid gatyák csak a szekrènyt díszítik. Tavaly nagyon meleg volt alig bírtam kimenni a házból, a munkába is nagyon nehèz volt eljutni.

Nem tartom magam szèpnek, látszanak a bordáim, a csípőm egybefolyik a combommal. Itt már az ètkezès, sport nem segít. Nem sokat idegeskedek, a munkahelyen megtanultam nem felidegesíteni magam. Otthon pedig megoldom. Párom szeret így is, de látom rajta is hogy nem nagyon tetszik már neki ez az elöl deszka hátúl lèc... Èrtsètek jól, 9ève együtt vagyunk, nem ez miatt hagyna el ha elis akarna,csak szeretnèk egy picit változni kb olyan 10-15kg ot😁 nah ez hosszúra sikerűlt!!! Valaki segítsen!!!!



2017. ápr. 16. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem szép lehetsz így is nagyon

Én 167 cm voltam, és régen 45 kg, most 50, de nagyon szeretnék megint visszafogyni, csak mivel nem természetesen vagyok vékony, nagyon nem voltam akkor egészséges. Szerintem jól néztem ki akkor. Vannak fiúk, akiknek a sovány csajok tetszenek.

Ha ezektől eddig nem híztál, sajnos nem fogsz tudni ezután sem.

Ha nagyon kétségbe vagy esve, spórolj kicsit, plasztikával szerintem meg lehet már ezt is oldani. Mellinplantátumot biztosan, de szerintem a hízást is.

És nyugodtan hordj szoknyát, az eltakarja a combot, tehát nincs mitől félned. A helyedben én mondjuk nadrágot is hordanék, mert örülnék az alakodnak :D

Fenékre lehet edzeni, attól nagyobb lesz, megértem, hogy ez zavar. A hízástól edzés nélkül amúgy csak ilyen lötyi vacak lenne.

Ja és hogy biztassalak: Kate Moss szupermodell, egy csomó rajongója van, sokak ideálja, és 170 cm-hez 48 kg, ami csak eggyel több, mint a te súlyod, az meg semmi...

2017. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan neked megvan az, ami nekem az álmom, és te hízni akarsz? Sosem foglak megérteni. :(
2017. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , aranyos vagy! ☺ most nèztem a modellt ès egy kis önbizalom löketet adott 😃
2017. ápr. 16. 20:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Jujj hallod 2es válaszoló. Szívesen serèlnèk veled. Folyamatosan megszólnak,hogy nem eszel?! Fogyokúrázol? Anorexiás vagy?! Ès az a dúrva, hogy volt egy kisebb rosszúllètem összeesèes mittugyamèn mi tavaly nyáron ès bekerűltem a sűrgősègire is, ha anyum nem.lett volna ott nem.is tudom mit csi áltak volna velem az orvosok. Anyumtól hallodtam, hogy anorexiásnak mondtak ès Hogy biztosan hánytatom magam attól lettem rosszúl. Gondoltam magamban, persze a buszon csak is az ujjamat tologatom lefele....
2017. ápr. 16. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Mintha én írtam volna a kérdést! Ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem (najó, 45-46 kg vagyok csak). Én is csinálhatok mindent: sportolhatok, zabálhatok, mégse jön rám egy deka sem. Nyárra én is szeretnék magabiztosabbnak, pár kilóval nehezebbnek lenni. Az "eszel te rendesen?", "úristendevékonyvagy" mondatok nálam is mindennaposak.

Benne lennél esetleg egy olyan dologban, hogy felvenni egymással a kontaktot, tapasztalatokat írni, mit és hogyan csinálunk, talán ezzel feljebb húzni egymást? :)

L

2017. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze szívesen, ha gondolod emailban vagy más helyen,, megismerhetjük,, egymást☺ írj privit
2017. ápr. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!