Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős, szúró fájdalommal járó...

Erős, szúró fájdalommal járó fejfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2hónapja fáj a fejem,szinte minden nap. A gyógyszerek nem segítenek csillapítani a fájdalmat mindig,különösen az utóbbi 1hétben. Mostanra már úgy érzem néha,mintha egy nyomás lenne baloldalt a fejembe és szúr is. Nagyon félek attól,hogy agydaganatom van,de más ráutoló tünetem nincs,sőt ha nem gondolok rá akkor nem is fáj nagyon,csak sajnos nem tudok nem erre gondolni,mert nagyon félek. A szüleimnek már sokszor szóltam erről,csak nem hisznek nekem mindig,mert elégge hipochonder vagyok. De mostanra már teljesen elhittem,hogy agydaganatom van a nyomás miatt és a szúró fájdalom miatt,amit érzek. Kérem nyugtassanak meg,hogy nincs baj:((

15/l



2017. ápr. 22. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg hipchonder vagy, pszichésen beképzeled a fájdalmat valószínűleg. Nincs agyadaganatod maximum migrénes vagy aztán annyira eluralkodott rajtad a para, hogy minden nap beképzeled magadnak a fejfájást. A migrént nem is veszi el egy egyszerű vény nélküli fájdalomcsillapító, jobb lenne orvoshoz fordulnod az majd felír valamit. A lényeg, hogy ne parázz nincsen semmi bajod.
2017. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is hipohonder vagyok, és minden betegségtől félek. Nekem egy idő után elmúlik a fájdalom ha nem gondolok rá, addig például tévézek, gépezek stb.. gondolj arra, hogy biztos semmi bajod nincs.
2017. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy nekem is akkor fáj,ha rágondolok. Lehet tényleg csak beképzelem.

2017. máj. 16. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!