Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hányingerem?

Mitől lehet hányingerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon régóta foglalkoztat volt-e mar valakinek ilyen panasza, de kíváncsi lennek. Sajnos korulbelul 12eves korom óta, amikor valami olyan helyen alszok ott, ahol mondjuk nem szoktam surun, vagy az az elso alkalom (pl. Egy buliban) akkor lefekveskor, vagy mikor mar arra gondolok, hogy nemsoka lefekszunk aludni, akkor hanyingerem lesz es tulajdonkeppen stresszelek ezen, de nem ertem miert. A baratomnal is volt ilyen az elso egyuttalvasoknal, de aztan elmult. Itthon sincs. De a legfrissebb mondjuk pentek ejjel volt, a baratomeknal, atment par osztalytarsunk, de akkor is ez tortent. Nem igazan aggodom ezen, csak erdekel, mert mondjuk ez 12evesen sokkal durvabb volt, mert siman elment hanyasig, mostmar nem jellemzo egyaltalan, csak kicsit neha kellemetlen.

16L



2017. ápr. 23. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerültél már ilyen helyzetbe, úgy, hogy rosszul sült el a dolog?

Vannak tudatos félelmeid ettől a helyzettől?

Minek a hatására alakul ki a gyomorgörcs? Mire gondolsz/Mit érzel ilyenkor?

2017. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogyha gyerekkori traumara gondolsz, akkor igazabol nem volt. Vagyis a szuleim 8eves koromban mentek szet, anyum akkor kicsit rabja lett az alkoholnak, de egy ev mulva mar tiszta lett. Az akkor megviselt. Illetve kisebb koromban 6-7evesen mamam a kisebb problemait masik nagyszulommel kapcsolatban, -akivel mondjuk nem is tartja a kapcsolatot senki- mindig nekem mondta, ilyenkor sajnos annyira rosszul ereztem magam, hogy sajnos elofordult hogy hanytam, illetve nem tudtam enni semmit.

Igazabol olyan erzes, mint mikor elrontom a gyomrom es akkor van hanyingerem. Ilyenkor egy kicsit jobb szokott lenni ha mondjuk a baratom megolel, Vagy szinte osszeveszek magammal hogy jezusom nincs semmi baj meg istenem a barataim

2017. ápr. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!