Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 hónaoja hányinger? Mi a...

4 hónaoja hányinger? Mi a sz@r lehet ez? 13/L

Figyelt kérdés

Tehát:

Amióta 2017 van folyamatosan szinte minden este minden reggel olyan hanyingerem van hogy azt hiszem belehalok. Volt már ilyen az iskolaban kimentem öklendeztem de semmi. Még egy büfi se. Egyszerüen rettegek attól hogy mi van velem. Rettegek a sulis dolgoktól. Voltam vérvételen, minden rendben van. Adtak B6 vitamint. Nem sokat segített. Már nem szedem. Minden este lefekvésnél egyszer azt erzem mindjart hanyingerem lesz rágondolok és lesz is. És egyre rosszabb. Olyankor Sedatifot szedek be hogy az lenyugtat. Neha lenyugtat. Mielőtt meg beszedem a Sedatif ot elkezdek meg remegni is. Félek mindentől. Sírok hogy már 4 hónapja tart a dolog. Es félek nagyon. Járok pszihológushoz. 2. alkalmon túl vagyok. Ebben a hónaoban lettem 13. Meg nem jött meg. Tényleg nem tudom mi ez de nagyon felek tőle. Kérlek segítsetek valahogy 😭😭 ez igy nekem nem megy 😭😭



2017. ápr. 23. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy vérvételnél nem kellett volna megállni.

Kérjetek a szüleiddel beutalót a gasztroenterológiára, mert lehet, hogy valamilyen gyomor-, emésztési- vagy bélprobléma okozza.

2017. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lelki okai lehetnek, pszichológus segít rajta, de nem egyik napról a másikra fog megoldódni a dolog.
2017. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Biztos terhes vagy.
2017. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A cerucal tabletta vagy donperidon (az előbbi hatásosabb), csökkenti a hányingert.

Saját tapasztalat de én nem vagyok orvos.

Ill van még a perital ami képes nyugtatni is, de kire hogy hat, de ez étvágynövelő amúgy meg.

2017. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a neve peritol.
2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2017. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEN VAGYOK TERHES! A HASAM SE NŐ ÉS EMBER LEÍRTAM HOGY MEG NEM JÖTT MEG
2017. ápr. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!