Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A bal(csak a bal) bokám külső oldala már egy idejekicsit bajos. Néha kicsit piros volt egy ponton (nem sokkal az ott lèvő, kiálló csont felett), de az orvosom betudta zúzódásnak, és nem volt vele nagx problémám azon kívül, hogy az a bokám kicsit gyengébb volt.

Ma azonban észrevettem hogy piros, dagadt (egy 2 centi vastag, fél centi magas csomó van ott), ugyan olyan gyenge, és kicsit sajog. Egy kicsit megijesztett.


Nem léptem rosszul, és ez már egy ideje fennáll, mint említettem, csak eddig nem dagadt be.

Már akkor is fennállt ez, amikor napi szinten voltam tesi órán. Most egy ideje kevesebbet mozgok, mivel otthon tanulok kb. egész nap, de vannak napok, amikor 5 km-t azért gyaloglok (pl. Ma is). Sokszor térdeltem amikor a földön tanultam, de az max. napi fél óra.


A másik bokám teljesen átlagos.

Még régebben egy gyógymasszőr azt mondta, hogy az egyik bokámban "gyülemlik fel a stressz", és kicsit csomós. Akkoriban nagyon sokat stresszeltem, és ez a folt (ami eddig is volt) valamikor akkor jelent meg először. Sajnos nem emlékszem, melyik bokámat mondta, de nagy a valószínűsége, hogy ezt.


Mi lehet a baj?

(Csütörtökön megyek orvoshoz vele)



2017. ápr. 25. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!