Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van hanyingerem?

Mitől van hanyingerem?

Figyelt kérdés
Már 2 éve gyúrok és régebben is fenn állt az a problémám, hogy miután elkezdem az edzést 3-4 széria után ram jön egy hányinger, elmegy az étvágyam és kicsit az erő is kimegy belőlem. 18 éves vagyok, rendészeti iskolába adtam be a jelentkezésemet, így szükség volt verkepre. A verkepem borzasztoan rossz volt. A kreatin szint kb 170-200ig normális, az enyém 2600 volt. Meg legalább 3 érték volt ennyire magas, ezen kívül sok volt még 5-6szorosa valami meg mínuszba volt. Mondták hogy a fehérjét sürgősen hagyjam abba mert a majamat is megtamadta már (érdekes mert abba a 2 hónapba nagyon kevésszer tudtam edzeni így a feherjebevitelem is kevés volt). Abbahagytam az edzést azóta, a verkepem jóval jobb lett. Mikor eloveszem itthon a súlyzot, hogy nagyon sokat ne veszítsek az erombol, a hányinger újra előjon. Valaki légyszíves ha tud segíteni, az mondja már el, hogy mitől lehet ez. Köszönöm!

2017. ápr. 25. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés információ, de az eedzés utáni hányingert valószínüleg a tejsavszint megemelkedése okozza a véredben. Ha leírod azokat az értékeket a vérképedből amik eltértek a normálistól akkor többet tudok segíteni.
2017. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs meg a verkep. Amire pontosan emlékszek az a 2600as kreatin, meg a majfunkcio 60 volt. A vizeletembe is sok fehérje volt.
2017. ápr. 25. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagyon magas kreatin és a sok fehérje a vizeletben veseproblémára utal. Azt javaslom hogy mindenképp vizsgáltasd ki magad, mert ez komoly problémára is utalhat. Az edzés utáni hányingerrel viszont nem valószínű hogy kapcsolatban van, ott szerinzem, ahogy az előző válaszomban is leírtam a megemelkedő tejsavszint okozza, ami kis mértékben természetes.


#1 voltam.

2017. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!!
2017. ápr. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!