Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig van eü. Ellátás?

Meddig van eü. Ellátás?

Figyelt kérdés

elmentem nyugdijba, ezáltal a cég már nem fizeti utánnam

az eü.járulékot... mig a nyudijazás folyamatban van addig nincs eü. biztositásom? nem érvényes a taj. kártyám?....


2017. ápr. 27. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre pontosan nem tudok válaszolni viszont azt elmondhatom, hogy ugyanúgy ellátnak.


Nekem van elég sok TB tartozásom sajna, fizetem de elmaradásom van.

Megkérdeztem az orvosokat és mondták, hogy ellátnak bárkit, senkit nem hagynak "cserben"...

Max. majd az illetőt piszkálni fogja a NAV mint engem is :)

2017. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy elmentél nyugdíjba? Akkor engednek csak el, ha jogosult vagy, addig meló, onnantól nyugdíj, nincs közte "lyuk".
2017. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2-nek...bocsi hogy elmentem nyugdijba....igen jogosult vagyyok rá minden le lett rendezve kiszámolva.../az idő /csak arra lettem volna kiváncsi, hogy mig nem kapom meg a nyugdijas igazolványomat mely kb 1 hónap addig hogy van a TB..de azért köszi hogy aggódssz értem...
2017. ápr. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!