Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Doki láthatja rajtam...

S. O. S Doki láthatja rajtam ha hasmenésem van? (többi lent és kisregény) 15/L

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének miért lógok, mi lesz velem később a munkában kérdések,most kérem ne írjon senki ilyeneket. Év eleje óta utálok az osztályomba járni, téves döntést hoztam ezzel az iskolával. Utálok bejárni, gyomorgörccsel megyek be, szívem szerint hazafutnék. Tantárgyak sem mennek, egészségügyibe járok. Mióta odajárok idegességemben összezabáltam kb mindent szóval 3-5 kiló plusz kilót is szereztem, illetve a magabiztosságomat amit a barátnőim 2 év alatt adtak nekem porig lett rombolva. Egészségügyihez kevesebb empátia szorult kb mindenkibe mint egy földimogyoróba.

Sosem voltam iskolakerülő de mostanság tényleg annyit kell tanulni, hogy már nem bírom. 3 nap szülőit elhasználtuk mikor apám néhai nevelőapja meghalt és segítenem kellett kipakolni a cuccait, illetve egyszer a macskámat orvoshoz kellett vinnem.

Csak egy nagyon pici nyugalmat szeretnék erre a hétre, vagy legalább ezt a napot igazolja a doki. Következő évben másik suliba megyek de addig még ki kell bírnom és most telt be nálam a pohár. Apukám azt mondja nem érdekli, csináljam ahogy akarom csak szerezzek igazolást, hát neki is megvannak a maga bajai. Eddig nem éltem ezzel de most igen. Csak azaz óriási nagy gondom, hogy rosszul hazudok és van lelkiismeretem. xd


Dokim délután rendel, felnőtt dokihoz járok. Nem akarok neki hazudni ezért mindent baromságot összeettem tegnap, hogy hasmenésem legyen. Kicsit sikerült de az felejtős. Éjjel nem aludtam, hogy apám elhiggye rosszul vagyok, ami végül is igaz is volt mert álmos voltam.

Felnőtt orvos észre tudja venni ha volt hasmenésem? Tudom, hogy hülye vagyok nem kell írni, de most ettől a két naptól nem fogom később az utcán végezni.



2017. ápr. 27. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja észrevenni.Azt mondd,hogy éjszaka arra keltél,hogy fáj a gyomrod,hányingered van.Aztán hánytál, ment a hasad.Már nem hánysz,kicsit jobban vagy,de még mindig megy a hasad,és rossz a gyomrod,émelygsz.Ezekkel a tünetekkel gyomorrontásra,vagy valami vírusfertőzésre fog gondolni, és tuti kiír a hétre.
2017. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja eszrevenni, ez egy bevett szokas, hogy hasmenes, hanyas, fejfajast bemondasz panasznak, aztan kesz. Ha jofej a doki siman ugy is oda lehet menni hozza, h most neked ez a problemad, nem szeretnel bemenni a suliba, lenne e kedves kiirni. De ha nem ismered, akkor inkabb a hasmenes hanyas, fejfajas, rossz kozerzet kartyat jatszd ki. Adni fog igazolast 3 napra minimum, de lehet egy hetre is
2017. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz,sztem ne hazudj!Mondd el az igazat nincs benne semmi!Értékelni fogja.Meg fogod kapni hidd el ;).


Nekem is volt ilyen..bevallom őszintén nem vagyok beteg csak egyszerűen nincs kedvem menni stb és már adta is.

Persze nem sűrűn, ezzel nem szabad vissza élni.

2017. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!