Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart körülbelül...

Mennyi ideig tart körülbelül egy EKG vizsgálat kiértékelése?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki gyakorlott, akkor fél perc. Egy jó kardiológus rápillant és lát mindent.
2017. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsánat, ki kell egészítenem, hogyha valami speciális vizsgálatról van szó, nem sima EKG vizsgálatról, akkor lehet hosszabb.


Ilyen pl. a terheléses EKG vagy 24 órás EKG monitorizálás (Holter). Ahhoz több idő kell.

2017. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet félreérthetően tettem fel a kérdést, úgy gondoltam hogy maga a vizsgálat után mennyi idő kell amíg megkapják az eredményeket?
2017. máj. 1. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sima EKG felvételt készítenek, akkor rád rakják az elektródákat, és míg rajtad vannak, addig kinyomtatják a görbéket, tehát azonnal. Az orvos meg ránéz és mondja. Kivéve ha asszisztens csinálja, mert akkor leletezik le abban az esetben, amikor először ránéz egy orvos. Vagy nem értem teljesen, mire gondolsz.
2017. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy lap amin rajta vannak az eredmények (amin írja mi lett negatív/pozitiv). Arra a lapra mennyit kell várni?
2017. máj. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!