Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem fáj évek óta a...

Miért nem fáj évek óta a gyomrom, mikor régebben az keserítette meg az életemet? (26F)

Figyelt kérdés

Most 26 éves vagyok. Nagyjából 14 től 20 éves koromig gyötört a gyomorfájás. Konkrétan:eleinte szúró érzést éreztem a köldököm felett, utána pedig 15 perces periódusban rámtört a csikaró fájdalom (izzadtam, lüktetett a fejem stb). Ha hánytam akkor jobb volt kb 20 percig, de néha a párnát haraptam..... Érdekes, mindig délután 4 és 6 között kezdődött és hajnalig, tehát 15-16 órát tartott. Utána egyszerűen megszűnt. Minden hónapban, átalgosan 4 hetente. A barátaim csúfoltak, hogy na megjött? Sokszor voltam orvosnál, sokszor azt hitték h vakbélgyulladás, de kiderült, hogy nem.

És 20 éves korom után egyszerűen csak elmúlt. Pedig az életmódom nem változott, sőt stresszesebb lett az életem.

Mi az oka annak, hogy a több, mint 6 évig tartó gyomorfájás egyszerűen csak elmúlt?


2017. ápr. 27. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet IBS volt, ez elmúlhat magától is, vagy évekig nem jön elő, azután ismét jelentkezhet.
2017. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!