Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Falási rohamokkal küzdök, mit...

Falási rohamokkal küzdök, mit csináljak? Ez már tarthatatlan, undorító. ( Több lent )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok magas vékony, elkezdtem modellkedni, előírtak egy ultra-brutál diétát (szénhidrátmentes, csak fehérje) annyira lesüllyedtem hogy 0-300-400 kalóriát eszegettem, de egy idő után nem bírtam ezt sem tartani mert falási rohamokkal küzdök, undorító tudom. Nem tudok mit kezdeni vele én esküszöm próbáltam mindent, de sehogy sem bírok vele. Mások aggódnak mert állítólagosan "összevagyok esve" de ez nem igaz csak sokat fogytam de nem anorexiás szinten, főleg nem ezekkel a zabálásokkal. Mit tegyek ellene ? Mert ez nem mehet így tovább.. undorodom magamtól, bő ruhákat hordok hogy én sem sőt más se lásson nagyon, lecsökkent az érdeklődésem kb minden iránt.. szóval szörnyű ez az egész állapot. Tanácsok nagyon sokat segítenének, előre is köszönöm !
2017. ápr. 27. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz, mert nem gondolkodsz józanul. Felnőtt nőnek is hülyének kell lenni ahhoz, hogy egy ostoba modellkedés miatt koplaljon, de gyerekként ez még borzasztóbb. A szüleidnek kéne közbeavatkozni, mielőtt kinyírod magad.

0-300-400 kalóriát ESZEGETNI elmebeteg dolog. Nem a falási rohamok az undorítóak (ami egyébként természetes, mivel ÉHEZTETED MAGAD), hanem az, hogy csontvázzá fogyasztod magad hülyeségből és még észre sem veszed.

Egész pontosan anorexiának hívják, de tagadd csak magad előtt, sőt, ha nem vagy hajlandó orvoshoz menni, varrd össze a szádat, hogy ne tudj szilárd ételt enni, akkor talán még többet sikerül majd fogynod.

Komolyan elképesztő, hogy ennyire hülye gyerekeket nevelnek manapság a szülők... levegőt venni ki tanított meg?

2017. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"annyira lesüllyedtem hogy 0-300-400 kalóriát eszegettem, de egy idő után nem bírtam ezt sem tartani mert falási rohamokkal küzdök, undorító tudom."


Hát én nem tudom lehet-e ennél ostobább és butább e földnek a teremtménye?

Igen, nagyon undorító, hogy "falási" rohamomokkal küzdesz, azaz ESZEL, mert a szervezet nem tolerálja a 300-400 kcal bevitelt. Idióta. Érted kár is, csinált tovább.

2017. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!