Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire baj az ha benzint...

Mennyire baj az ha benzint "szipuzok" masneven szagolok?

Figyelt kérdés

Ugy erzem fuggoje lettem ennek az egésznek.

Mikor szagolom teljesen magamon kivul vagyok de jo erzes tolt el.. Aztan egyszer csak ki borulok teljesen mast hallok beszélek es látok. (Latomasaim vannak szinte..)

Valaki aki hasonló helyzetbe van (amit teljesen ketlek) az irja meg hogyan tudnám abba hagyni ezt az egesz dolgot! Nagyon bant de ha rossz kedvem van a benzinhez menekülök.. Tudom hülyén hangzik de ez teljesen komoly.



2017. ápr. 28. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ilyen függőségeknél mindig az a kérdés, hogy van-e más elfoglaltság, ami tudja ezt helyettesíteni.

Én is szipuztam egykoron. Haláli jó volt, úgy éreztem, akkor voltam önmagam. Aztán ez nem vezetett sehová, "jobb híján" elkezdtem dolgozni, az pedig lekötött annyira, hogy már nem is hiányzott.

A kérdés tehát az, hogy ez meddig tudod tartani és van-e helyette valami. Ha belefér az életedbe, hogy csak céltalanul lébecolsz és ha jól akarod érezni magadat, akkor szívsz valamit (a benzin még aránylag barátságos, a nitrohígítóig ne juss el - próbáltam már, az sokkal erősebb), akkor nem fogsz belőle kimászni. Ha viszont van valami külső kényszer (mondjuk meg kell élni valamiből és el kell menni dolgozni) vagy belső késztetés (mégsem lehet lerongyolt szipusként élni), akkor ki is fogsz jönni ebből.

2017. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!