Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masnal is fordult elo ilyen...

Masnal is fordult elo ilyen vagy ez egy betegseg?

Figyelt kérdés
Regebben tortentek velem olyan dolgok hogy pl setalok az utcan es szembe jon velem egy ismeros es tudom hogy fog ram koszonni vagy mit fog mondani mintha megalmodtam volna vagy nemtudom (de teljesen ilyen hetkoznapi jelentektelen dolgok mint ez) mostanaba nemtortenik velem ilyen hanem a hugommal o is mondogatta hogy megalmodta ezt meg azt...amikor elmeselte anyanak nem hitte el neki de aztan enis mondtam ...szerintetek ez mitol van ? sokszor nagyon felelmetes tud lenni de ez az egesz csak nehany masodperc
2017. ápr. 28. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 10-ből 9x előre meg tudom mondani, hogy ha jön szembe egy ismerősöm, akkor majd azt fogja mondani: hello.
2017. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ismerőseink konkrét helyzetekre adott reakciói előre megjósolhatóak a számunkra.
2021. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!