Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz miatt lehetséges a...

Stressz miatt lehetséges a nemi vágy csökkenése?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,boldog párkapcsolatban élek. 16,5 éves korom óta élek szexuális életet és a szexuális étvágyam mindig is megegyezett vagy még nagyobb is volt,mint a velem egyidős fiúknak. Párkapcsolatban napi 2-3 alkalom sem okozott problémát,ha volt rá lehetőség. Az utóbbi két hónapban viszont észrevettem,hogy alig kívánom az együttlétet,a barátommal kollégiumban lakunk,így nincs is nagyon alkalmunk rá,de ha van is,sokszor inkább nemet mondok,pedig normális esetben naponta többször is kívánnom kéne. Stresszes vagyok egy ideje,nagyon fontos megmérettetésem lesz a jövő héten,amire pont kb két hónapja készülök, a hajam hullani kezdett egy hónapja,amitől szinte depressziós vagyok,szóval van elg baj,de nem értem,az együttlét kikapcsolna és örömet okozna és mégsem vágyom rá. Mitől lehet? Ha rendbejövök,ez is rendbejön?
2017. ápr. 29. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
persze
2017. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is miért gondolod,hogy kötelező lenne kívánnod? Ezt vagy érzi az ember vagy nem, erőltetni nem lehet,sőt... Ha van pl.egy sorozat,amit nagyon szeretsz nézni,de feladatba adod magadnak,hogy na akkor mostantól legalább napi 3 részt meg kell nézzek belőle,hidd el egy idő után még meg is utálod. Ha pedig már régebb óta vagytok együtt,akkor teljesen normális,hogy idő előrehaladtával nem akarsz minden percben ugyanúgy ráugrani mint a pátkapcsolat első heteiben. Ne agyald túl a dolgot,légy elnéző magaddal, majd jön aminek jönnie kell :)
2017. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!