Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tudnék...

Ilyen esetben mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

A kislányom első osztályos és már többször találtam benne tetűt ami ellen különböző módon védekeztünk is,illetve ki irtottuk(Pedex,haját átnézem és kézzel megöltem az összest,lefagyasztottam az összes holmit pl. párna,plüssállat stb.) mikor ezeket megcsináltam utána pár napig minden jó volt de utána újra előjött a probléma. Az iskolai védőnő csak ránézett a fejére és mondta,hogy mehet.Mikor hazajött hemzsegett a feje... többször jártam így már az iskolai védőnőnél de nem sokat értem el vele de már annyira "unt" engem,hogy az iskolában is átvizsgálta a gyerekeket és 5-6ban találtam őket hazaküldte viszont az a tapasztalatom,hogy csak rápillant és mondja,hogy oké,mehet. ÁNTSZ-hez fordulhatok ez ügyben?Valaki volt hasonló helyzetben?

Hozzáteszem nem hiszem,hogy itthon lenne a baj,mert a 2 fiam és a férjemben nincs viszont a kislányban és bennem van(hozzáteszem bennem biztos azért mert odabújik stb.)



2017. ápr. 30. 09:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!