Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
6 éve műtötték a gerincemet gerincferdülés miatt. Fizikai munkát is végeztem rá egy évre, semmi problémám nem volt. Most kb. egy éve rendszeresen sportolok, és mégis ebben az egy évben léptek fel panaszaim, például, hogy néha akkora fájdalmam van, hogy sikítani tudnék... én arra gondoltam, hogy még nem elég fejlett a hátizomzatom, bár meg kell mondjam amúgyis egy vékony alkat vagyok és szerintem mára megfelelő izomzat tartja a hátamat. Tehát a kérdésem az lenne, hogy mitől lehet ez a nagyfokú fájdalom. Egyébként testmozgásra szűnik. Csak vannak olyan helyzetek, amikor nem állhatok neki tornázni 😀 pl. a munkahelyemen.😀
2017. máj. 12. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!