Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leteznek valoban olyanok akik...

Leteznek valoban olyanok akik tenylegesen utalnak minden embert es mindenkit igyekeznek eltaszaitani es vsak egyedul erzik jol magukat?

Figyelt kérdés
fent a jellemememet definialtam.kb. akkor en most mi vagyok? mizontrop? szociopata? engem azok tazsitanak a legjjobbam akik jobszandekkal kozelednekn felem. a csinos szep lanyok is ki vannak zarvam pedig HETERO vagyok. vsak be tudok erni a kezemmel. nekem nincs szuksegem meg egy normalis bevsuletes erkolvsos baratnore sem aose volt meg. miert vagyok ilyen? mi vagyok? mi lehet enne a hettere? tippelgessetek azta hatha megfejtjuk egyutt
2017. máj. 12. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A cs betűtől is irtózol? Vagy szerinted az s betű csak a v-vel érzi jól magát? Nyelvtannal hogy állsz? Inkább azokhoz közeledj és ne a kezeddel élj párkapcsolatban..
2017. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Én ilyen helyesírással végig sem bírom olvasni, és sok ilyen van...nem csoda, ha irtózom az emberektől...
2017. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
varom az ertelmes es megerto(pici telefonrol vagyok pici gombokkal ebbol adodoan konnebb melle utni) intelligens emberek valaszait
2017. máj. 12. 16:28
 4/25 A kérdező kommentje:

elso ket kozekszo tuskonak ment a piros kez csak h vegyetek tudomasul. szerintem azert el lehet olvasni amit iirtam de ti inkabb kotekedni akartok. f**gek

.

2017. máj. 12. 16:32
 5/25 A kérdező kommentje:
egyszeruen nem vonzanak valahogy semmilyen ember fajta sem. pedig sokat voltak vagyok emberek kozt de csak megjatszom a baratot. vsak bajolgok veluk. amit ruhellek
2017. máj. 12. 16:37
 6/25 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet érteni.. mint a kutyaugatást.. nem csoda hogy nem bírnak az emberek :DDD még hogy ők nem vonzanak téged.. inkább szerintem simán kerüli mindenki az értelmi fogyatékos embereket. Pirosozhatsz :D ez a tényen nem változtat :D
2017. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
teves a meglatosod. pont forditva van.
2017. máj. 12. 16:49
 8/25 A kérdező kommentje:
szinvonalon aluli lett ez az oldal is... nem is ertem miert jarok fel ide.
2017. máj. 12. 16:50
 9/25 A kérdező kommentje:
en nem ugatok senkire ram ugat mindenki amit mar mem birom.... hallgatnam kellett regen apumra es tobbet lellett volna tanulnom csak mem motivalt semmi valajogy. ebbol kifolyolag egy olyan munkajelyen kotottem ki ahol
2017. máj. 12. 16:54
 10/25 A kérdező kommentje:
egy iskolazatlam bunko ontelt tusko
2017. máj. 12. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!