Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsán érzem magam miért?

Furcsán érzem magam miért?

Figyelt kérdés
furcsán érzem magam magam nem is tudom egy éve amióta egy koszos vízben fürödtem egy sebbel a sarkamon és kiderült hogy a vízben volt egy döglött bárány és attól beparáztam és azóta így érzem magam könnyen felejtek gyorsan szalad az idő gondolkodok olyanokon hogy amit ma tettem az tegnap volt e vagy ma, olyan mintha részeg lennék szédülés nélkül régen voltam orvosnál szorongást állapítottak meg és kaptam "tikk" re gyógyszert nem tudom hogy ennek köze lehet e abban bíztam hogy elmúlik félek a szívemtől mert kiskoromban szív műtétem volt félek hogy valami bajom lessz valakivel elő fordult már ilyen eset? nem iszok a dohányzást is most teszem le mert félek a szívritmus zavartól ismerősömnek olyanja alakult ki nem rég köszi a váalszoakt

2017. máj. 12. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichés gondjaid vannak, esetleg pánikbetegséged. El kellene menned pszichológushoz, segítene megerősödnöd.


A Balatonban időnként vízi hullák is vannak. Mindenki tudja, de mégis mindenki fürdik benne. Persze, sokkoló lehetett a döglött birka, de ez sem olyan nagy dolog, ahogyan te megéled.

2017. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
attól féltem hogy vérmérgezést kapok és hirtelen átváltottam ebbe az érzésbe de nem múlik...:/
2017. máj. 12. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, rájöttem. :/


A vérmérgezés 1 héten belül elvitt volna. De egészséges, fiatal immunrendszerrel ritkán lehet vérmérgezést kapni, mert a vérmérgezés ab.ból fakad, hogy a vérbe jutó kórokozók elszaporodnak. Márpedig egy egészséges szervezet leküzdi őket még idejében.


Mondom, tényleg keress egy pszichológust. Pár hónapig eljársz hozzá, és cserében egész életedre búcsút mondhatsz a szorongásaidnak, mert megtanít rá, hogyan kezeld, hogyan győzd le őket. Megéri.

2017. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!