Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent a behúzódott...

Mit jelent a behúzódott dobhártya, illetve ha mögötte folyadék van?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fülgyúlladásod van?Azért behúzódott,mert elvesztette azt a képességét,hogy nyeléskor a légviszonyok kiegyenlítődjenek a fülben.Be is van dugulva ugye?Ha elmúlik a gyulladás akkor ez helyre jön.
2008. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, a 3 éves gyerekem vittem tegnap fülészetre, mert még nem beszél, és küldtek többek között oda is. De nem vettem észre, hogy gyulladása lenne, nem is jelzett fájdalmat, és az orvos sem mondott ilyesmit. Csak, hogy behúzódott dobhártyája van, meg rémisztgettek, hogy esetleg nem hall rendesen a gyerek( én nem vettem észre ilyesmit, megért mindent, direkt kipróbáltam, ha suttogva szólok hozzá, arra is reagál, és megérti), felkészítettek, hogy hogy intézzem majd a közgyógyot, hallókészüléket, egyebeket. 31-én lesz hallásvizsgálata, altatásban. Hogy tudnak altatásban ilyesmit elvégezni? Kivagyok már tisztára!
2008. okt. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!