Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok fogyasztó gyógyszert...

Tudtok fogyasztó gyógyszert ami 18 év alatt is szedhető?

Figyelt kérdés

Ma méretkeztem és hát nagyon szar volt amit láttam ugyhogy gyorsan szeretnék lefogyni legalább 1 héten 5 kg ot

170cm 60 kg

Tudtok mondani gyogyszert amitol le tudnak fogyni?vagy valami jo tippet?


2017. máj. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik fogyasztó gyógyszer, ami csak úgy szedsz és mindenféle életmódváltás nélkül téged lefogyaszt. Diéta + mozgás kell neked, nem a parasztvakító termékek.


A te problémád inkább az alakuló testképzavar, de arra sincs gyógyszer.

2017. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Testmozgás, és tudatos táplálkozás, megfelelő folyadékbevitel, ez a megoldás. De neked nem kellene fogynod, 60 kiló a 170 centihez teljesen ideális, inkább pszichológushoz menjél. Hetente 5 kilót le akarsz fogyni? Az nem is lehetséges, akkor se lenne az, ha 80 kilós lennél, de még csak egészséges sem lenne, a szervezet nem tud ilyen gyorsan alkalmazkodni a változásokhoz. És a heti 5 kilóval mégis hány hétig szeretnél fogyni? Mennyi mégis az ideális testsúly számodra?
2017. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
45 kg
2017. máj. 18. 17:10
 4/7 anonim válasza:
Eszednel vagy te lany!? Mozognod kene nem gyogyszereket zabalnod... A 60 kilo meg nem annyira katasztrofalis testsuly. Inkabb egyel kevesebbet, es minden nap ment futni
2017. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 168cm vagyok és 59 kiló kétnaponta edzek, és elég keveset eszek, mindenki azzal zaklat hogy hízzak. Ha 45 kilóra lefogynál anorexiásnak néznél ki + az egészségedet durván veszélyeztettnéd. A 60 kilóddal tökéletes vagy, sőt még ha híznál akkor se lenne baj.
2017. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sokan mondják h a 60 kg a magasságomhoz jó csak olyan rossz nézni h a lány osztálytársaim olyan vékonyak mondjuk ők csak 140-150 cm esek


Amúgy járok box edzésre és szoktam gördeszkázni is kint bár azzal nagyon nem lehet fogyni

2017. máj. 18. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért tűnnek vékonyabbnak mert alacsonyabbak. Régen én is irigyeltem az alacsony lány osztálytársaimat mert én magasnak és emiatt fiúsnak éreztem magam. Aztán rájöttem hogy tökéletes a magasságom, így születtem így érzem jól magam. Különben is a modellek 175 centinél kezdődnek tehát mi még hozzájuk képest alacsonyak vagyunk.
2017. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!