Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a mellkasom, mitől?

Nagyon fáj a mellkasom, mitől?

Figyelt kérdés
3hete borzalmasan köhögök, eleve nm tudom hogy mitől lehet... elődzör torok kaparással kezdődött, annyira kiszáradt, hogy amikor köhögtem majdnem megfulladtam. Ezen az időszakon fogjuk rá már túlvagyok, most már nem száraz köhögésem van egy hete. Viszont nagyon fáj a bal mellemnél, és a mellcsontomnál? (Két mell között) főleg amikor veszem a levegőt, vagy amikor a bal oldalamon fekszem, néha tompán vagy élesen nyomó érzést érzek. Lehet hogy a rengeteg köhögés ennyire megerőltetett ott valamit? Valaki tapasztalt már hasonlót?
2017. máj. 19. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy tüdőgyulladásod van, de mindenképp az a legjobb ha elmész orvoshoz, és mindezt amit itt leírtál elmondod neki. Hidd el te is megnyugszol, ha megvizsgál egy orvos. Akármilyen szövődménye lehet, ennyi hete tartó betegségnek.
2017. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor lázam is lenne, az pedig nincs... elmegyek, csak reméltem hogy másnak is volt már ilyen....:( köszönöm!
2017. máj. 19. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet láz nélkül is tüdőgyulladás, persze lehet izomláz is a sok köhögéstől, de mindenképpen menj el hétfőn a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet és ha kell beutal röntgenre.
2017. máj. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Épp mostanában kell elmennem tüdőszűrőre, kell a diákmunkához. Ez befolyásolhatja??
2017. máj. 20. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!