Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a pénisze?

Mitől fájhat a pénisze?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória, de ezt talán többen olvassák. Barátommal nemrég gumi nélkül csináltuk, és utána azt mondta csípi. (belém se élvezett) Én nem tudok róla hogy bármi bajom lenne, nem érzek semmit, sőt pár dologról biztosan tudom hogy nincs (hpv, meg amiket mellette automatikusan vizsgálnak). Neki se látszik, vagy érződik semmi. Neten mindenhol azt írják hogy húgyúti probléma, ami főként vizeléskor fáj. Neki viszont akkor nem, sőt ha magának csinálja se...

Szerintetek ez mi lehet? Ugye olyan nincs hogy allergiás legyen az én nedveimre? Néha gumival is érezte csak nem ennyire.

Van, vagy volt már valakinek hasonló?

Elmegy majd urológushoz, de addig is kiváncsi vagyok, hogy valaki volt e már hasonlóan és mi lett a vége. Én is elmegyek majd nődokihoz, csináltatok még pár vizsgálatot.


2017. máj. 20. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő menjen urológushoz, Te meg nőgyógyászhoz. Időnként meg kell vizsgáltatnod magad és ott vizsgálják azt is, van e vmi gombás fertőzésed. Ilyen fertőzés nem csak mástól kapható el, meg lehet nyugodni.
2017. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen allergia pedig tényleg létezhet. Bár szerintem a ti esetetekben nem ez van a háttérben. Volt olyan hogy egy nő a férje sp*rmájára volt allergiás és emiatt a nemiszerve állandóan piros volt és viszketett.
2017. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!