Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt valakinek már ilyen...

Volt valakinek már ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Közel egy éve ég a nyelvem.Valamikor csak a nyelvem,de valamikor egészen a szám széléig.Mint amikor frissen mosunk fogat vagy csípőset eszünk.Van egy burning mounth névű szindróma,amire teljesen illenek a tünetek,de gyógymódot senki nem tud.Természetesen túl vagyok a háziorvos-labor-fogászat-neurológus-gégész-koponya ct és társain de mindenki csak vonogatja a vállát.Tudok vele létezni csak enyhén kellemetlen.Főleg hogy 30 éves vagyok.Írják,hogy pszichésen is lehet,de azt kicsit kizártnak tartom,hogy egy éve folyamatosan fennállna a probléma 😊 A háziorvosom szerint valami idegszál probléma lehet de ezzel nem vagyok megintcsak beljebb.Néha tényleg belebolondulok,hogy így kell ezzel élnem.Valakinek volt már hasonló problémája vagy van valami ötlete?Semmilyen ételhez nem köthető egyébként.Ugyanúgy érzem ha felkelek vagy ha vizet iszom esetleg pikáns ételt eszem.Kiborító!
2017. máj. 21. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Vasat néztek a vérképben? Alacsony szintje okozhat szájégést.
2017. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagylaborban voltam még pajzsmirigyet is néztek.Sőt pajzsmirigy uh-n is voltam.Ha nem lenne elég akkor azóta kismama is vagyok tehát azóta is voltam laborban,minden eredményem határérték között van.
2017. máj. 22. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!