Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki hord Korzettet/gerincfűzőt...

Aki hord Korzettet/gerincfűzőt hogy szoktátok meg és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok 1 hete kaptam meg első korzettemet és azt kérdezném hogy ki hogyan és mennyi idő alatt szokta meg fölleg hogy napi 23 orán át kell hordani és hát elég fura hogy egy ilyen műanyag ígx tartja a hátam plusz egy kicsit szoros de nem olyan ki mondottan rosz hanem nagyon szokatlan aludni még nem jött magyon össze benne .

schroth gyógy tornára már járok minden második nap .

És ki hogy tapasztalta az iskolában mennyire volt nehéz és hogy néztek rád z emberek ?



2017. máj. 24. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem ismered, ajánlom.

www.gerincferdules.hu

Korzettes csoportok, táborok, tapasztalatok, segítsév bármiben!

2017. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

a buta kérdéseiddel ne terjeszd a hülyeségeket úgy, hogy mások válaszát el se olvasod, az hogy felfogd már szinte lehetetlen.

Amiket csinálsz attól nem gyógyulsz meg. Még ha fehér köpenybe is vannak és drága.

Ha majd lebénulsz méregdrága járóbotot is adnak, de attól se fogsz meggyógyulni.

Kérdezd meg, hogy egy egészséges ember hány kg izmot szedne fel azzal amit csinálsz.

Minden nap volt egy hasonló kérdés régen, de mióta többször értelmesen le lett írva, hogy edzeni kell, már csak a legnagyobb loserek kérdezik meg, akik olvasni sem tudnak. Olvass!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2017. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok

#1 köszönöm a válaszod


2# elég , ha annyit mondok , hogy fél éve egy vas darabbal a jobb lábamban kelléjek . Örülök , hogy lábra tudok állni nem , hogy még nehéz sulyos edzést csináljak .

El hiheted hogy nem örülök neki közel 8 évig hip-hop táncoltam aminek egy frontális autóbaleset vetett véget lassan fél éve a jobb láb száram szilánkosra tört , 4 bordám el törött 2 megrepedt ez rendbe is jött , de a lábam soha sem fog rendbe jönni azaz a táncot örök életre abba kellet hagyjam a baleset után derült ki hogy gerincferdülésem van

Tudom edzés is használna , az életem dőlt romokba a baleset álltal és az álmaimat kellet fel adjam a vas darab miatt ami a jobb lábamat tartja össze .Így ez az egyetlen megoldás

2017. jún. 16. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

én láttam már tolókocsist is edzeni teremben

Sajnos amit te csinálsz csak leépülni lehet mégjobban

A fűzőtől csak azt a kevés izmodat is kikapcsolod, mert az tart az izom helyett.

Nem mondtam, hogy nehéz súlyzókat használj.

Én a helyedbe egy edzőhöz járnék vagy youtube on utánanéznék a testépítésnek

2017. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Járok gyógytornára

A kommentedet nézve kivánciságból meg kérdeztem pár helyen edzést és egyből azt kérdezték hogy ez a rögzítő a jobb lábamon minek van és amint momdtam hogy miért van annyit mondtak , hogy így nem vállalják , de azt nem értem hogy én alapbol nem a lábam miatt mentem meg kérdezni , de ennyi választ kaptam " Ezt így sajnos nem vállljuk "

Valamit kezdenem kell mert , ha lehet akkor a tánchoz vissza akarok térni csak azt meg úgy lehet ha már a jobb lábamra a rögzítő nem kell és elég lesz hogy a kb 30 centis vas darab tarjta össze . A tánc oktaóm napi szinten írja hogy csapat vár vissza és küldenek csomó videot ez ad erőt , hogy a lehető leghamarabb folytassam .

2017. jún. 17. 13:09
 6/6 anonim válasza:
3 nap alatt szoktam meg
2020. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!