Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történe azzal, aki a 7....

Mi történe azzal, aki a 7. dik emeltről ki esne vagy ki ugrana?!

Figyelt kérdés
Most itt leszögezem,nem akarok öngyilkos lenni,meg semmi ilyesmi csak érdekel ez a dolog.Hogy mégis biztosan meghal az aki ezt megteszi?Nekem bátorságom nem lenne ehhez,mert nagyon félek az ilyesmiktől.

2017. máj. 25. 14:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova esik. Ha a betonra, akkor szinte biztos, hogy meghal. De volt már rá példa, hogy bokorra esett, ami tompította az esést és pár töréssel megúszta
2017. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na meg az,hogyha földet érne akkor vajon mit érezhet az akit ezt megteszi?Nagyon fáj az? Vagy már a levegőben meghal?
2017. máj. 25. 14:25
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

miért, az ejtőernyősök meghalnak a levegőben?

ne legyél már ennyire veszélyesen hülye

2017. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Oké,de nekik van ejtőernyőjük.De aki szándékosan meg akar halni annak tudtommal nincs :D Miért lennék hülye?Azért amiért ezt megkérdeztem,mert érdekel?
2017. máj. 25. 14:32
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
"A levegőben meghal." Na ezért itéltek hülyének. Mert ez valóban butaság. Max elájulni lehet a levegőben zuhanàs közben.
2017. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megérkezett a földre akkor már nem érez semmit mert kampó. De tényleg ne legyél már ennyire hülye.
2017. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hááááááát okééé :D :D de akkor se értem,most például én kiugrok a 7.dik emeletről,és ha földet érek akkor az már nem fáj egyáltalán?Mivel azonnal meghalok? :D Neharagudjatok de na :D
2017. máj. 25. 14:45
 8/26 anonim ***** válasza:
szerintem elájulsz már két mp után..a félelemtől. amúgy fájhat.:(
2017. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor már olyan adrenailin szabadul fel amitől már nem érzed plusz meg is halsz szóval szerintem eléggé érthető.
2017. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az szerintem még a jobbik eset,ha valaki zuhanás közben elájul vagy olyan nagy sokkot kap,hogy szinte azt se tudja már hogy mivan.
2017. máj. 25. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!