Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom hogy nem lehet fülpiszká...

Tudom hogy nem lehet fülpiszkálóval rendesen kitisztítani a fület. De akkor hogyan? Víz se mehet oda beljebb. Az meg cinkes, ha össze van gumizva a hajam és oldalról a fülembe látnak, és zsíros ott beljebb. Hogy tisztítsam ki rendesen?

Figyelt kérdés
Fülpiszkálóval eldugítottam már, nagyon fájt mikor rendbe tették!!!Nem akarom, hogy még egyszer előforduljon ez velem.De akkor most hogy?? Valahogy ki kell onnan is. Hiszen oda látni.
2008. okt. 15. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy se kell. Az emberek régen se nyúlkáltak a fülükben, mégis megvoltak, sőt még hallottak is. A külső részt lehet mosni , meg tisztítani, beljebb meg nem lát senki.
2008. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Próbáld meg fülgyertyával és utána ameddig az ujjaddal tudsz egy gézzel kitörölni.

és bizony elég kiábrándító látvány mikor ott figyel egy sárga halom a füledben. Az első válaszolónak: Bizony régen is tisztították az emberek a fülüket. De ha a te elöljáróid nem is tették, hál ég -> az emberiség egyelőre előre fejlődik és nem hátra!

2008. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mindenkinek rendesen tiszta, és utálom, hogy mindig arra kell figyelnem hogy ne legyen kint a fülem a hajam mögűl. Valahogy mások is megcsinállják!:(
2008. okt. 15. 17:55
 4/16 A kérdező kommentje:
na hát igen! :S
2008. okt. 15. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Hogy ti milyen primitívek vagytok! Azt mondtam, h KÍVÜL TISZTÍTSAD A LÁTHATÓ RÉSZEN - mit nem lehet ezen érteni?? Amúgy ha jól esik, nyugodtan dugítsad el megint, csak tudod, az ilyen kis picsák miatt (mint ti vagytok) van tele a fülészeti váró mindig. Fülész vagyok, tudom. Szóval lehet pofázni arról, hogy kinek az ősei kik voltak, csak nem tudom, mire vagy olyan büszke?!? Az (esetleges) érettségidre? Mert az a "kicsit cinkes"...
2008. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok picsa...
2008. okt. 15. 18:18
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem akarom eldugítani, szimplán csak meg tudni, hogy hogyan tisztítsam meg, nem gondotlam h jól belenyúlok, nem vagyok annyira buta liba, hogy olyan mélyen. pff.
2008. okt. 15. 18:19
 8/16 A kérdező kommentje:
És igen cinkes, meg rossz, ugyanis nem jó érzés úgy buszon lenni, meg iskolába a másik előtt ülni, hogy azon röhög milyen a füled! Nyílván rendesen megtisztítom kívül is, de PICIT beljebb nagyon olyan. de majd kipróbálom a fülgyertyát kössz.
2008. okt. 15. 18:20
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Bocs de azért lehetne egy fülésznek annyi iq-ja, hogy nem picsáz le olyan embert akit nem ismer, a kérdéshez nem szolok hozzá, de ezt nem tudtam figyelmen kivül hagyni, gondolom ahol dolgozik mint fülész ott is igy beszél a betegekkel ?! Legalább is igy gondolkodik róluk, hát köszi az ilyen orvosokat! Én nem kérek belöle, amugy orvos mellett aszzisztens vagyok és ez szerintem nem megfelelö gondolkodásra utal egy orvostól. Bocsi, csunyább szavakat nem emlitek, nem alacsonyitom le magam egy " Fülészhez "
2008. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Bocs : egy ILYEN FÜLÉSZHEZ
2008. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!