Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mások is tapasztalták, hogy...

Mások is tapasztalták, hogy körzeti rendelőben általában lekezelően vislekdenek a páciensekkel és túl nagy szabadságot enged meg magának az orvos vagy a nővér?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyat csinált meg az orvos, hogy felháborodott, hogy az ismerőse előtt be mertem menni a rendelőbe, holott érkezési sorrend volt köztünk, és én következtem, úgyhogy k-ra bementem. Ja, és én is felháborodtam. Ritkán járok oda, mondjuk évi 2-3 alkalommal, és nem kérek időpontot, szóval van időm nézelődni, mert gyakran várok egy órát. Minden egyes alkalommal jön egy orvoslátogató, aki soron kívül bemegy, meg vagy két ismerős, akivel tegezőben vannak.
2017. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van. Ezt én is tapasztaltam, amikor idegen helyre mentem. Protekciósnak kell lenni, akkor mindenki kedves.
2017. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem, pedig több körzeti rendelőt is ismerek. Mondjuk ez frekventált terület, verseny van a praxisokért, nem pedig valamelyik pesti kerület vagy borsodi zsákfalu, ahová a leghülyébbek is beülhetnek.
2017. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy ilyennel találkoztunk. Férjem korábbi haziorvosa volt ilyen. Fogta magát és átjött az én dokimhoz.

Tény, hogy ők jókedvűek, nem szokásos orvosi rendelői hangulat van, ez néhány idősnek nem tetszik, de én örülök, hogy ilyenek. Lehet, hogy másnak tiszteletlennek tűnnek (a doki pl rendszeresen úgy ül, hogy az egyik térdére teszi a másik bokáját, nem hord köpenyt, tegeződik), lazán kezelik a dolgokat, de engem ezek a dolgok nem zavarnak.

2017. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ott.

És már a rendelést sem kezdik el időben, már ezzel lesz.rják az összes beteget, aki ott vár.

2017. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!