Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni?

Miért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja próbálok fogyni. Edzek, diétázom és gyorsítom az anyagcserémet, de semmi. Egyébként 14éves fiú vagyok, 170cm és 62kg, ezt a súlyt több orvos is erős túlsúlynak véli.

2017. máj. 28. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem jó a diéta, vagy van valami rejtett betegséged, ami gátolja a fogyást.


Szerintem egyébként 170 centihez ez egyáltalán nem sok, nem tudom, honnan vette ezt az orvos. A normális (!) súlyod 44.3 - 63.7 kg. Igaz, hogy a felső határnál vagy, de bőven benne a normálisba.

Eszerint is:

[link]


Teljesen felesleges diétázni, mert ha valaki elkezd koplalni, azzal csak újabb hízást ér el. Inkább arra vigyázz, hogy ne hízz.

2017. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-alulműködéstől lehetséges, és azt nem feltétlenül szúrják ki az orvosok sem, ha nem figyelik. Vizsgáltasd meg!
2017. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen orvosok?

mennyi a testzsírszázalékod?

2017. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyedet vizsgáltasd meg. TSH, T3 és T4 szintet
2017. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!