Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Skinny fat lennék?

Skinny fat lennék?

Figyelt kérdés
170cm, 62kg vagyok és mintha derékra és mellre híznék. Ez mit jelenthet?

2017. máj. 30. 17:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni: 14/F
2017. máj. 30. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alapvetően vékony testalkatúak közül néhány úgy érzik: mentesülnek a sport és táplálkozás témaköre alól, hiszen őket ez nem érinti. Nagyon hibás hozzáállás, mert az ülőéletmód, a rossz táplálkozás és az évek nagyon is meghozzák a „gyümölcsüket!” Egyszerűen, ami ma feszes-karcsú, az néhány év elteltével és a lustaságnak köszönhetően plöttyedt-vékony lesz…
2017. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ka.ka.o válasza:

A BMI-d 20,957.

A normális 18 (de talán 17) és 24 között van. Minél kisebb a szám, annál vékonyabb valaki. A tiéd éppen a normális közepén van, szóval nincs gond a testsúlyoddal :)


Ha úgy érzed, híztál, talán azért van, mert többet ettél, vagy megváltoztak kicsit az evési szokásaid (mondjuk esti evés, több édesség) vagy talán kevesebbet mozogsz, és ettől egy icipicit felszedtél. Ki tudjaxd


De nem kell aggódni a testsúlyod miatt, mert teljesen normális :)


A BMI-t egyébként úgy számoljuk ki, hogy:

Testsúly ➗ (magasság méterben ✖ magasság méterben)

2017. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ka.ka.o válasza:

Elnézést kérek, rosszul ütöttem be a számokatxd

A BMI-d 21,453. De még ez is bőven a normális (nem túlsúly, nem túl vékony) kategóriában van^^

2017. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!