Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyál vizsgálata gombára,...

Nyál vizsgálata gombára, baktériumra hol lehetséges?

Figyelt kérdés
Orális szeretkezésünket mindig égő viszketés követte. A nőgyógyászom nem rendelt akkor, így kikezeltem betadine kúppal. (2 alkalommal) Ennél fogva nálam már nem találnak semmit. A párom nyálát viszont bevizsgáltatnánk, mert így már nem merünk együtt lenni úgy. A kérdés hová kell ilyenkor fordulni, kell-e beutaló, ha igen ki adhat ilyet?
2017. máj. 31. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a válaszra, mert bár gyérek a mikrobiológiai tapasztalataim, a száj gazdag baktériumokban, egy rakat patogén és opportunista lényt hordoz, hát abból a kutya nem fogja megmondani, hogy melyik fertőz. Ugyanis ha kimutatnak kórokozót, még mindig nem biztos, hogy az csinálja a bajt. Egy Candida szerintem az emberek felének ott van a szájában, ahogy az orrban az MRSA meg ilyesmi.
2017. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!