Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha napi rendszerességgel...

Ha napi rendszerességgel eszek 1 kávéskanál kurkumát, mivel ízületi problémáim vannak. Egy időmúlva nem színezi el a bőröm? Észrevettem, hogy gyorsabban barnulás, mióta eszem.

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már évek óta eszem, de nem színezi el a bőröm.
2017. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Valami változást vagy javulást lehet érezni a rendszeres fogyasztása óta?
2017. jún. 1. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kurkumának gyulladáscsökkentő így fájdalomcsillapító hatása van. Ha izületi, porc problémáid vannak, akkor érdemes lenne még természetes porcépítőt, izületvédőt fogyasztanod mellé.Jobbulást!
2017. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺ Persze a kurkuma mellé még fogyasztok fahéjat és étkezési zselatint is,amikről sok jót olvastam.
2017. jún. 6. 09:37
 5/5 anonim válasza:
Így több év elteltével, be vált a kurkuma kúra az ízületi gyulladásra? Nekem porckorongsérvem van és fájdalom csillapítás és gyulladás csökkentésre szednem kapszula formában
2020. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!