Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy napos betegséggel akarok itthon maradni az iskolából. Mit mondjak az orvosnak?

2017. máj. 31. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok

Tényleg beteg vagy? Akkor mondd azt.

Vagy ki kéne találni valamit, mert nem is vagy beteg? Akkor csak mondd, hogy nem érezted jól magad, olyan gyenge voltál, nem tudtál elmenni. De semmi konkrétat nem mondjál.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. máj. 31. 12:10 Privát üzenet
Hogy matekdoga lesz és szimulálnál ezért 1 napot.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. máj. 31. 20:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 éves vagyok és valamiért dadogok amikor gyorsan akarok beszélni. Mit tudok tenni hogy ez megszünjön? Meg tudom szüntetni itthon vagy csak a szihológus segíthet?
Benőtt a köröm a lábujjamon, hogy tudnám levinni róla a gyulladást itthon? (dokihoz nem akarok menni)
Hogy legyek lázas holnapig? (kréta, sóskávé nem jó) Nem doga muatt akarok itthon lenni!
Ma mondom el itthon, hogy fitymaszűkületem van. A szünet első napjaiban orvoshoz akarok menni vele, mi vár rám? Amikor elmegyünk az orvoshoz akkor meg is csinálják amit meg kell és mehetek?
Egyek pizzat? Ma ketszer ettem eddig, kb.700 kaloriat,1800-at kell ennem, de annyit sosem eszek, mert nem akarok elhizni. Este pizzazni megyunk. Szerintetek ott egyek eg y...
Itthon akarok maradni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!