Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szuleim azt mondjak, hogy...

Szuleim azt mondjak, hogy fogynom kene? 168cm 56kg

Figyelt kérdés
Allandoan azt hallgatom, hogy miota nem vagyok valogatott meghiztam es vissza kene fogynom. Az igaz hogy 3 kg feljott ram de nagyon rosszul esik ez nekem es az onbecsulesemnek art. Nagyon sokat romlott emiatt az onbizalmam. Vagy igazuk van es tenyleg fogynom kene? 17/L
2017. jún. 1. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos igazuk van , én a te korodba 168 cm esen max 50 kg voltam. Fogyozz és csini leszel ;)
2017. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első elmebeteg. Tökéletes a súlyod.
2017. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kéne fogynod!

Az orvos mérőkéje szerint a nőknél a centiből kell levonni egyesek szerint 105-öt mások szerint 110-et. Na most, ha levonok 110-et a 168-ból, akkor is híznod kéne 2 kilót.


Valamint úgy vettem ki, hogy téged ez nem zavarna, ha nem mondanák folyton.

Ne másokért fogyózz, ha téged zavar, csak akkor.

Ne akarj gizda lenni!

2017. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyrészt általában a számok nem elegek, és látni kell az alakot.

Én pl 172 cm vagyok, 77 kg-mal. (27/F)

Mégsem vagyok dagadt, hanem izmos, senki meg nem mondaná a súlyom ránézésre.

De, ahogy az első gondolkozik, én az alapján már szerintem holnap meghalok kóros elhízás miatt. :D


Másrészt... 168/56 biztosan nem olyan, amire fogynod kellene. (Látatlanban én még megkockáztatom, hogy pont híznod kellene.)


Harmadrészt... sosem fogom megérteni, hogy lehetnek az embernek ilyen szülei vagy rokonai... nemhogy lelki támogatást nem kapsz tőlük, még be is akarják neked beszélni, hogy fogyj... persze, gondolom anyukád és apukád alakja makulátlan!

2017. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg emiatt rovidgatyat se merek venni mert azt mondjak, hogy nagy lett a combom es a karom is ezert ujjatlant se.
2017. jún. 1. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne is vegyel te dagadt, fogyjal le >.<
2017. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tokeletes a sulyod
2017. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!